Lazer Tedavileri İzmir | www.fundaerciyas.com

Lazer Tedavileri

Lazer Tedavileri İzmir

son dönemlerde diş hekimliği tedavilerinde yeni bir boyut kazandırmıştır.Diş hekimliği alanında önceleri sadece diş beyazlatma ve yumuşak doku cerrahi operasyonlarında kullanılan lazer enerjisi, yeni sert doku lazerlerinin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi ile birlikte artık diş ve dişeti hastalıklarının tedavileri diş estetiğine kadar birçok operasyonda lazer tedavileri izmir kullanılmaktadır.

İmplant tedavisi, çürüklerin temizlenmesi, diş dolgularının onarılması, kanal tedavilerinin gerçekleştirilmesi, kök ucundaki iltihapların kurutulması, dişetindeki ve çene kemiğindeki her türlü cerrahi işlemler ve estetik diş tedavilerinin yapılması, dişetinin şekillendirmesi lazer uygulamaları ile gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca diş rengi beyazlatılıyor(ağırtma), hassas dişlerin hassasiyeti gideriliyor. Lazer Tedavileri İzmir ve çevresinde oldukça tercih edilen bir yöntemdir.

LAZER TEDAVİLERİ İZMİR ‘İN DİŞ HEKİMLİĞİ PRATİĞİNDE KULLANILDIĞI ALANLAR

Lazer Tedavileri İzmir İle Cerrahi İşlemler

Lazer teknolojisi ile lazer tedavisinde, gerekli olan cerrahi uygulamalar kolaylaşmakta ve kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir.

Lazer ışını cerrahi operasyonların bir çok alanında kullanılır. Lazer tedavilerinde kemik operasyonları 20 yaş çekimi(yirmilik dişler) için gereken kemik kaldırma işlemleri ve çeşitli kemik şekillendirmeleri çevre hassas dokulara hasar vermeden yapılabilir.

Hasta, cerrahi müdahalelerin ardından günlük hayatını kolaylıkla devam edebilir, konuşma ve yemek yemede zorlanma gibi olumsuzlukları yaşamaz.

Lazer tedavileri izmir, özellikle küçük yaştaki hastaların ve diş hekimi korkusu olan her yaş grubu hastanın tedavisinde önemli kolaylıklar sağlamaktadır.

Hamilelerde ve kalp rahatsızlığı bulunan ve  ciddi sistemik hastalığı olan bireylerde lazer ile diş tedavisi tercih edilebilir. Böylece hastalar kendilerini daha rahat ve güvende hissederler.

Yumuşak Ağız Dokusu Lezyonlarının Lazer Tedavisi İle Çözümlenmesi

lazer tedavisi ile Ağız içinde normalin dışında oluşan yumuşak doku  lezyonları lokal anestezi kullanılmadan ve dikiş atmaya gerek kalmadan cerrahi tedavileri yapılmaktadır.

Lazer Tedavileri İzmir İle Estetik Amaçlı Gülme Hattının Düzenlenmesi

Diş protezlerinde dişeti estetiğini sağlamak amacıyla ya da ortodontik tedavi sonrası diş eti estetiğinin sağlanmasında ve güldüğü zaman diş etleri çok görünen hastalarda lazer tedavileriyle yapılan dişeti boyu ayarlamaları hastaların estetiğini mükemmele yaklaştırmaktadır.

Lazer Tedavileriyle dişeti şekillendirilmesinin ardından doku iyileşmesinin kısa sürede gerçekleşmesi hastaya ve doktora zaman kazandırmaktadır. Böylelikle uzun zaman beklemeye gerek kalmaksızın, tedavideki diğer işlemlere geçilebilir.

Lazer Tedavileri İzmir İle Derin Diş Eti Temizleme (Küretaj)

Lazer Tedavisi yapılan derin diş eti temizliğinin ardından diş eti cepleri hızlı iyileşmektedir.

Lazer Tedavileri İzmir İle Diş Eti Lekelerinin Tedavisi

Diş etlerinde pigment artmasına bağlı olarak oluşan hiper-pigmentasyonlar geleneksel yöntemlerde anestezi altında peeling yapılarak tedavi edilir. Lazer tedavileriyle bir kaç seansta peeling yapılarak, bu sorun giderilebilir. Hasta işlem sonrası yaşantısına devam edebilir. İzmir gibi Büyük şehirlerde Lazer tedavisi uygulama sırasında başvuralan yöntemler arasında yer almaktadır.

Lazer Tedavileri

Avni Tabakçı

Diş etimde bulunan lekeyi gidermek için Diş hekimi Funda Erciyas’a gittim. Yapılan Lazer Tedavileri sayesinde diş etimdeki leke ortadan kaldırıldı. Benim gibi böyle bir rahatsızlığı olan varsa kesinlikle tavsiye ederim.

Levent Hepyürek

Diş etimde bulunan iltihabı kurutmak için Funda Erciyas’ta Lazer Uygulamaları gördüm. Almış olduğum hizmetten oldukça memnun kaldım ve iltihaptan kurtuldum.

Çağtay Gören

Diş etimde bulunan bir leke yüzünden Medlife’a Lazer Tedavisi aldım. Funda hanım sayesinde diş eti lekeden kurtulmuş oldum.

Yorum Bırakın